![Jacob Hooy Paprika Halfscherp 250GR Jacob Hooy Paprika Halfscherp 250GR](https://www.deonlinedrogist.nl/res/pr37880/wowm/312-312/jacob-hooy-paprika-halfscherp-250gr-.png)
Jacob Hooy Paprika Halfscherp 250GR
- Gratis verzending vanaf €20 binnen NL en BE
- Op voorraad: 4 stuks beschikbaar
- Vandaag voor 21:30 uur besteld, morgen in huis!
Toevoegen aan verlanglijstje
Heerlijke, halfscherpe paprika om gerechten mee op smaak te brengen
Algemeen
Jacob Hooy Paprika Halfscherp is heerlijke Paprika met een beetje pit. Hierdoor brengt u uw gerecht niet alleen op smaak, maar maakt u het ook meteen iets scherper.
Meer uit ons assortiment:
La Roche-Posay Effaclar Duo+M Gel Creme - ... | 40ML
-20%17,2021,50Lucovitaal Vitamine D3 75mcg Capsules | 80CP
-50%7,5014,99Dit is een geneesmiddel
Lees voor gebruik van dit geneesmiddel de bijsluiter voor waarschuwingen, bijwerkingen, dosering en duur van het gebruik. Sommige geneesmiddelen kunnen niet in combinatie met andere geneesmiddelen worden gebruikt. Raadpleeg bij twijfel de (huis)arts.
Gebruiksbeperking:
#Niet gebruiken door personen ouder dan 65 jaar, omdat de veiligheid voor deze groep niet is vastgesteld.
#Stel de huid niet bloot aan intens zonlicht, huidirritatie en zonverbranding kan optreden wat kan zorgen voor verhoogde opname van minoxidil door de huid.
#Niet samen met bepaalde (recept)geneesmiddelen gebruiken, zie bijsluiter.
#Vermijd inademing van het product en vermijd contact met de ogen, slijmvliezen en huid aangedaan door ontvelling, ontsteking of huidbeschadigingen.
Heeft u vragen over geneesmiddelen?
Onze klantenservice is op werkdagen van 9:00 uur tot 21:30 uur telefonisch en per mail bereikbaar. Op zaterdag van 12:30 tot 17:30, en op zondag van 12:30 - 20:30. We streven ernaar om binnen 30 minuten te reageren op uw vraag. Zolang uw vraag niet beantwoord is raden wij u aan de aankoop uit te stellen.
Let op:
U mag geneesmiddelen niet terugsturen en u krijgt uw geld niet terug. Het is belangrijk om ongebruikte geneesmiddelen op de juiste manier weg te gooien, volgens de voorschriften van uw lokale apotheek, om mogelijke risico's voor het milieu en de volksgezondheid te voorkomen. Spoel geneesmiddelen niet door de gootsteen of de WC en gooi ze niet in de vuilnisbak.Linn Minoxidil Linn 50 mg/ml opl... | 100ML
37,50Jacob Hooy Laurierblad Heel | 250GR
6,99Biotics E-Mulsion Forte Druppels | 29,6ML
-10%23,6526,28
Langere levertijd voor dit product
U kunt het product gewoon bij ons bestellen, maar hou rekening met een levertijd die kan variëren van 2 tot 6 weken.
Vragen over dit product?Vraag het onze drogist
- 020-7173893nu bereikbaarbel met onze drogist
- Persoonlijke chatnu onlinechat met onze drogist
- Whatsappnu bereikbaarapp met onze drogist
- Adviesformulier